İkinci El Eşya Alım Faaliyetleri

İkinci El Eşya Alım Faaliyetleri istanbul avrupa yakası ve anadolu yakasında bulunan şubelerimize ulaşarak ikinci el eşya alımı yapabirsiniz ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el büroofis eşyası, ikinci el cafe eşyalarımı aradınız. ! ikinci el olarak veya sıfır olarak temiz az kullanılmış ürünleri ! siz tüketicilere her zaman kaliteyi ucuz fiyata satan firmamız tüketicilerin ilgi odağı olmuştur.

İkinci El Eşya Alım Faaliyetleri
İkinci El Eşya Alım Faaliyetleri

İkinci El Eşya Alım

İkinci El Eşya Alım Faaliyetleri web sitemiz üzerinden veya sosyal medyada gördüğünüz ürünü satın almak istediniz ! beğendiğiniz takdirde mağazamıza gelerek satın aldığınız ürünü ücretsiz servis araçlarımızla adresinize göndererek kurulum ! ücreti almadan sizleri mobilya beyaz eşya sahibi yapıyoruz. ! Dilerseniz ürünü kapınıza getiyor kapıda ödeme imkanı ile müşterilerimizi yormuyoruz. ” Ürünlerimizde ikinci el eşya mağazamızda bulunan 2.el beyaz eşya ürünlerimizde arıza tamir görme gibi durumlar asla söz konusu değildir. Aynı şekilde koltuk takımı ve mobilya gibi yemek odası, Yatak odası, gibi ahşap ürünlerde kırılma mobilyada hasar tamir görme ! gibi durumlar yoktur. Tüketicilerden aldığımız ürünleri sizin için özenle seçiyor az kullanılmış yeni ürünleri almaya gayret ediyoruz.

İkinci El Eşya Alımında Ücretsiz Servis

İkinci El Eşya Alım Faaliyetleri ! İkinci el eşya satın aldınız aldığınız ürünü istanbul’un hangi semti olursa olsun ücretsiz servis sağlayarak adresinizi ücretsiz montajla teslim ediyoruz ! evinizde bulunan eski ürünleri sizi yormadan evinizden iş yerinizden çıkışına yardımcı olarak ikinci el spot eşya mağazamızdan aldığınız ürünü ! istediğiniz düzende eski ürünlerin yerine dizayn ediyoruz.

İkinci El Eşya’dan Aldığınız Ürünü Tekrar Geri Satmak İstediniz

Firmamızdan aldığınız İkinci el mobilya, 2.el beyaz eşya üründen memnun kalmadınız yerine olmadımı ! bizi arayarak tekrar ürünü geri iade edebilir yerine başka bir ürünler değiştirebilirsiniz.

antika alan yerler